Centrum Systemów Informatycznych ABB na Akademickich Targach Pracy w Łodzi

2013-04-09 - Nasi pracownicy poprowadzili na Targach szkolenie z tworzenia aplikacji w WPF
Akademickie Targi Pracy w Łodzi, które odbyły się 9 kwietnia, były nie tylko okazją by zapoznać się z ofertami stażu i pracy w Centrum Systemów Informatycznych ABB. Zorganizowaliśmy również szkolenie pt. "Tworzenie aplikacji w WPF, czyli jak łatwo tworzyć nowoczesne rozwiązania biznesowe". Poprowadzili je Arkadiusz Kuczkowski i Dariusz Redzynia. Arek tak skomentował swój udział w Targach:

Po raz kolejny okazało się, jak istotne jest pokazywanie studentom technologii wykorzystywanych bardzo szeroko w przedsiębiorstwach. Szkolenie, które przeprowadziliśmy, zachęciło studentów do dalszego poznawania sposobów tworzenia aplikacji desktopowych.


Zainteresowania tematem nie zburzyła nawet ponad godzinna przerwa w zasilaniu. Bardzo pocieszający jest fakt, iż pod koniec zajęć uczestnicy przejawiali bardzo duże zainteresowanie nie tylko samymi praktykami w firmie, ale również konkursem IT Challenge 2013. Widać także to, że studenci coraz częściej rozpoznają firmę ABB również jako tą zajmującą się wytwarzaniem oprogramowania.

Więcej informacji o Akademickich Targach Pracy w Łodzi: atp.lodz.pl/

SzukajSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI