ABB oceněno Zlatým Amperem 2010

2010-04-15 - Společnost ABB získala za skupinu výrobků pro ovládání a chránění energetických zařízení Relion® ocenění ZLATÝ AMPER 2010.

Praha, 15. dubna 2010 – Výstaviště PVA v Praze Letňanech má za sebou již třetí den 18. mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky, AMPER 2010, který patří mezi největší události svého oboru ve střední a východní Evropě. Již tradiční součástí veletrhu je prestižní ocenění za nejpřínosnější exponát „Zlatý Amper“, který vybíra a hodnotí odborná komise složená z elektrotechnických odborníků, v čele s předsedou prof. Ing. Jiřím Tůmou, DrSc..Ocenění ZLATÝ AMPER 2010 získala společnost ABB, přední výrobce technologií pro energetiku a automatizaci, které zvyšují konkurenceschopnost zákazníků a napomáhají efektivnímu využití energie, a to za skupinu výrobků pro ovládání a chránění energetických zařízení. Ocenění získala výrobková skupina ABB Relion® pokrývající problematiku chránění a řízení, a to na všech napěťových úrovních přenosové a distribučníní soustavy. Výrobky skupiny Relion® přispívají ke zvýšení bezpečnosti a spolehlivosti energetické soustavy.

Lucie Jandová, ředitelka PR a marketingové komunikace k ocenění Zlatý Amper říká: „Jsme velmi potěšeni oceněním odborné komise. Veletrh Amper poskytuje skvělý prostor pro diskuse o tom, jak našim zákazníkům můžeme nejnovějšími technologiemi napomoci k větším úspěchům. Důkazem tohoto přínosu je právě porotou oceněná skupina výrobků pro ovládání a chránění energetických zařízení Relion®.“

Veletrh Amper 2010 potrvá až do 16. 4. 2010 a svým návštěvníkům z řad především odborné veřejnosti nabídne novinky více než 730ti předních firem z oboru elektrotechniky a elektroniky. Stánek společnosti ABB, číslo 7 najdete v sektoru B, hala 2 a kromě oceněné řady Relion® je zde vystavena řada inovací a novinek z oblasti elektrických instalací a řízení technologických procesů jako například nová průmyslová řada motorových spouštěčů MS132, elektroměr DELTAmax umožňující čtyřkvadrantové měření nebo vzduchem chlazený frekvenční měnič ACS 2000. Ve zcela nové originální podobě - designu ABB Neo® se zde představuje systém inteligentní elektroinstalace Ego-n®. Odpovědí na aktuální požadavky moderních elektroinstalací je vystavovaná nová generace kompaktních jističů ABB SACE Tmax XT.


Hledat