ABB perleidžia dalį „Thomas & Betts“ verslo „Nortek“

2014-03-24 - Pardavimas įvykdytas laikantis ABB įsipareigojimų optimizuoti savo portfelį.
ABB, energetikos ir automatikos technologijų grupė, paskelbė, kad pasirašė sutartį, kuria perleidžia „Thomas & Betts“ šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (HVAC) verslą už 260 mln. JAV dolerių grynais „Nortek, Inc.“ (Nasdaq: NKT), kurio būstinė yra Providence, Rodo saloje. Pardavimą tikimąsi užbaigti 2014 metų antrąjį ketvirtį.

ABB perleidžia verslą, kuris neatitinka pagrindinio jos portfelio. ABB ir toliau koncentruosis į elektros variklius, dažnio keitiklius bei kitus žemosios įtampos produktus HVAC pramonei.

„Thomas & Betts“
įsigijimas 2012 metais atliktas pagal ABB žemosios įtampos produktų plėtros pagrindinėse geografinėse srityse, sektoriuose ir produktuose strategiją. Derindama ABB žemosios įtampos apsaugos, kontrolės bei matavimo produktus su „Thomas & Betts" komponentais ABB sukūrė platų žemosios įtampos pasiūlymų portfelį ir įėjo į naujas rinkas.

"Perleidimas
įvykdytas laikantis mūsų nuolatinio porfelio optimizavimo strategijos ir skiriant pagrindinį dėmesį pelningam augimui mūsų pagrindinėse automatikos ir energetikos srityse,“ - sakė ABB vadovas Ulrich Spiesshofer. "Apskritai, „Thomas & Betts“ teikia geras augimo galimybes bei toliau yra integruojama į organizaciją."

"Šis pardavimas leidžia mums skirti
visą dėmesį energetikos verslui ir pelningai dirbti Šiaurės Amerikoje bei kitose pasaulio šalyse", - pridūrė „Thomas & Betts“ direktorius Chuck Treadway. "HVAC darbuotojams ir klientams „Nortek“, šios srities specialisto, investicijos bei išskirtinis dėmesys atneš naudos. Šio verslo įsigijimas leis „Nortek“ išplėsti savo šildymo ir aušinimo verslą į gretimus segmentus komercinėje HVAC rinkoje."

Šiaurės Amerikoje, „Thomas & Betts“ įsigijimas padvigubino ABB rinką iki maždaug 24 mlrd. JAV dolerių, dėka daugiau nei 6 000 „Thomas & Betts" platintojų ir didmenininkų Šiaurės Amerikoje. ABB paskirstymo galimybės Europoje ir Azijoje suteikė „Thomas & Betts“ produktams gerokai didesnes galimybes šiose rinkose.

Apie „Nortek“: „Nortek“ yra
pasaulinė, diversifikuota bendrovė, kurios daugelis rinkoje pirmaujančių ženklų suteikia plačias galimybes ir platų inovatyvių technologijų produktų ir sprendimų, skirtų gyvenimo būdo tiek namie, tiek darbe tobulinimui. Bendrovės portfelį sudaro audio/video ir saugos sprendimai, ventiliacijos produktai, tokie kaip viryklių garų surinktuvai ir vonios ventiliacija, šildymo ir aušinimo produktai, oro valdymo sistemos.

ABB (www.abb.com) yra energetikos ir automatikos technologijų lyderė, kuri leidžia energetikos ir pramonės objektų užsakovams gerinti našumą tuo pačiu metu mažinant poveikį aplinkai. ABB grupės įmonės veikia maždaug 100 šalių, ir jose dirba daugiau nei 150 000 žmonių.

IeškotiKONTAKTAI