ABB na veletrhu Amper 2017

Praha, Česká republika, 21. březen 2017 – Společnost ABB, technologický průkopník a přední světový dodavatel elektrotechnických výrobků, robotiky a pohonů, průmyslové automatizace a energetiky, vás srdečně zve k návštěvě svých stánků na veletrhu AMPER, který probíhá ve dnech 21. – 24. března 2017 na brněnském výstavišti.
V rámci své expozice společnost ABB představí zejména řešení a výrobky, které usnadňují a podporují přechod směrem k Průmyslu 4.0 a internetu věcí. Společnost je v návaznosti na svou více než 125letou tradici inovací jednou z hybných sil budoucnosti průmyslové digitalizace jak v energetické, tak v čtvrté průmyslové revoluci. Instalovaná základna více než 70 miliónů připojených zařízení, 70 tisíc digitálních řídicích systémů a 7 tisíc podnikových softwarových řešení řadí ABB mezi světové lídry v digitalizaci průmyslu. Díky více než 180 již dnes dostupným digitálním řešením a službám ABB Ability™ přináší ABB hodnotu svým zákazníkům spojením rozsáhlých oborových znalostí s propojitelností svých zařízení a s nejnovějšími digitálními technologiemi a inovacemi.

Mezi výrobky a řešeními, představenými na stáncích v hale V 6.02 a v hale P 4.13, nebude chybět na příklad ABB Ability Smart senzor určený pro monitorování stavu nízkonapěťových elektromotorů, robot YuMi, první dvouramenný robot, který skutečně dokáže spolupracovat s lidmi, inteligentní domovní elektroinstalace nebo Collaboration table pro vyspělé manažerské řízení podniku.

„Společnost ABB je tradičním vystavovatelem tohoto veletrhu, který odborné i laické veřejnosti představuje nejnovější technologie a trendy v našem odvětví. Hlavním tématem expozice ABB je digitalizace a představení konceptu ABB Ability,“ uvádí Tanja Vainio, generální ředitelka ABB Česká republika, a dodává: „V rámci ABB Ability propojujeme celé portfolio digitálních řešení a služeb ABB. Vytváříme přidanou hodnotu pro zákazníky spojením odborných znalostí ABB, pokročilého síťového připojení a nejnovějších digitálních technologií. Díky tomu mohou naši zákazníci dosáhnout nebývalých zvýšení v oblastech provozního výkonu a produktivity.“

Společnost ABB je také v rámci veletrhu Amper 2017 partnerem odborných konferencí a seminářů: Perspektivy e-mobility, Fórum automatizace, Energie pro budoucnost a Údržba a diagnostika elektrických zařízení. Hlavním tématem prezentací bude představení digitální nabídky ABB Ability, např. představení řešení Asset Health Center, jednoho z prvních řešení spouštěných na platformě Azure, které je určeno pro asset productivity management.

Letos společnost ABB na veletrhu připravila speciální program, který zahrnuje kariérní poradenství pro vysokoškoláky a specialisty, jež je poskytováno přímo na stánku č. 6.02 v hale V.

Veškeré informace o technologiích a produktech vystavených na letošním veletrhu Amper naleznete na stránce http://new.abb.com/cz/media/eventy-a-akce/abb-na-veletrhu-amper-2017.


ABB (ABBN: Six Swiss Ex) je technologický průkopník a přední světový dodavatel v oblasti elektrotechnických výrobků, robotiky a pohonů, průmyslové automatizace a energetiky. Celosvětově dodává zákazníkům z odvětví energetiky, průmyslu, dopravy a infastruktury. V návaznosti na více než 125 let tradice inovací společnost ABB dnes tvoří budoucnost průmyslové digitalizace a je hybnou silou energetické a čtvrté průmyslové revoluce. ABB působí ve více než 100 zemích světa a má přibližně 132 000 zaměstnanců. V České republice působí v osmi lokalitách, má zde sedm výrobních závodů, čtyři centra pro výzkum a vývoj a komplexní technický servis.
www.abb.comHledatKONTAKT