Centrum Systemów Informatycznych ABB na Akademii Kompetencji UŁ

2013-04-23 - Nasi pracownicy poprowadzą zajęcia z systemu Git w ramach Akademii Kompetencji organizowanej przez Uniwersytet Łódzki
Będzie to kolejna okazja do zapoznania się z podstawami systemu Git dla łódzkich studentów i studentki informatyki! Prowadzący - Michał Śliwoń i Rafał Legiędź - to nie tylko praktycy stosujący omawiane rozwiązania w codziennej pracy. Ich dotychczasowe doświadczenie w roli trenerów gwarantuje, że udział w warsztacie to dobry wybór!

Opis warsztatu
"Git jest git! - rozporoszony system kontroli wersji"
Komercyjne systemy kontroli wersji od jakiegoś czasu odchodzą w niepamięć. Środowisko "linuxowe" postawiło im wyzwanie tworząc własny, open-source'owy i darmowy system kontroli wersji. Nie dość tego - jest on całkowicie rozproszony (w przeciwieństwie do oryginalnie - centralnie zarządzanych). Niesie to za sobą nowe możliwości pracy w zespołach programistycznych. Git, bo o nim mowa, zdobył niezwykłą popularność wśród programistów na całym świecie.
Na warsztacie każdy z uczestników pozna różnice między rozproszonymi a centralnie zarządzanymi systemami kontroli wersji i nauczy się podstawowych konceptów w kontekście pracy z Git-em.

Szczegóły:
Data: 23 maja 2013
Miejsce: Budynek Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 32
Więcej informacji na stronie Akademii Kompetencji UŁ

Wstęp wolny!

SzukajSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI