Компанія АББ отримала замовлення вартістю 35 млн. дол. США на модернізацію підстанції, що зміцнить енергосистему півд. Німеччини

2016-09-20 - Технологія компактних розподільчих пристроїв з елегазовою ізоляцією (КРПЕ) допоможе підвищити пропускну здатність та надійність електричної мережі

Компанія АББ отримала замовлення вартістю близько 35 млн. дол. США від німецького оператора системи передачі електроенергії TransnetBW на модернізацію підстанції в місті Оффенбург, у федеральній землі Баден-Вюртермберг, на південному заході Німеччини. Німеччина наразі реалізує план під назвою “Energiewende”, який ставить на меті перехід до генерації електроенергії з відновлюваних джерел у щонайменше 80 відсотків до 2050 року, оскільки енергетична система Німеччини переходить від традиційної вугільної генерації до значно більшого покладання на «чисті» види електроенергії. Засвоювання все більшої кількості електрики з відновлюваних джерел в енергосистемі вимагає нової гнучкості і підвищення пропускної здатності мережі передачі електроенергії, і тому рівень напруги багатьох ліній електропередачі та підстанцій наразі підвищується з 220 кіловольт (кВ) до 380 кВ.

Існуючу підстанцію з розподільчими пристроями з повітряною ізоляцією (РПП) на 220 кіловольт (кВ) буде замінено на компактну підстанцію з КРПЕ на 380 кВ, що збільшить пропускну здатність і гнучкість. Модернізовані підстанції будуть частиною мережі електропередачі, що відіграє важливу роль в торгівлі електроенергією в Європі, оскільки вона інтегрована в національну та європейську енергосистему через численні міжсистемні ЛЕП.

В рамках замовлення компанія АББ розробить, поставить та встановить під ключ внутрішню систему КРПЕ на 380 кВ, у тому числі допоміжне обладнання, а також підключить підстанцію до мережі потужністю 380 кВ та збудує нову кінцеву опору електропередачі.

«Розгортання останньої компактної, надійної та ефективної технології КРПЕ від АББ дозволить значно збільшити потужність та допоможе зміцнити систему електропередачі Німеччини, – зазначив Клаудіо Факін керівник бізнес-напряму «Енергетичні мережі» компанії АББ. – Ми також дуже раді продовжувати робити свій внесок в німецьку енергетичну концепцію та підтримувати перехід на електроенергію з відновлюваних джерел, що є ключовим напрямом стратегії «Наступний рівень» компанії АББ».

Компактний дизайн технології КРПЕ від АББ, що встановлюється у приміщеннях, дозволяє зберегти простір на 70 відсотків у порівнянні до звичайних РПП. Ця компактність також дозволяє розширення та переоснащення в умовах обмеженого простору, що було б неможливо при технології РПП. Крім того, технологія КРПЕ збільшує доступність та надійність постачання, знижуючи при цьому вимоги до технічного обслуговування.

Компанія АББ є світовим лідером в галузі підстанцій з повітряною ізоляцією, елегазовою ізоляцією та гібридних, з рівнем напруги до 1200 кВ. Ці підстанції сприяють ефективності та надійності передачі та розподілу електроенергії з мінімальним впливом на довкілля, що обслуговують енергетичні компанії, промислових та комерційних клієнтів, а також такі галузі як залізниці, міський транспорт та вироблення електроенергії з відновлюваних джерел.

Про компанію АББ

Компанія АББ ( www.abb.ua ) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та Львові працюють більше 100 співробітників.

SearchCONTACT US