ABB atidaro paslaugų centrą Taline

2016-10-11 - Naujame centre planuojama sukurti apie 400 darbo vietų.


Nuotr.: ABB Baltijos šalių vykdantysisi direktorius Bo Henriksson, Estijos ekonomikos ministras Kristen Michail, ABB GBS centro Taline vadovė Ulla Kukkonen ir ABB GBS vadovas Hannu Kasi.

ABB šiandien atidarė naują tarptautinių paslaugų centrą (GBS) Taline, Estijoje. Jame bus sukurta reikiama infrastruktūra ir palanki verslo aplinka vietos specialistams. Planuojama įdarbinti apie 400 žmonių.

GBS centras Estijoje atliks ABB finansų, tiekimo ir žmogiškųjų išteklių valdymo operacijas. Jis bus vienas iš šešių, ABB visame pasaulyje įsteigtų centrų, kuriais siekiama konsoliduoti ir suvienodinti 68 šalyse tiekiamas paslaugas. Tai padarys ABB lankstesne ir ekonomiškai efektyvesne.

"Talinas dabar tampa dar viena svarbia vieta pasauliniame tinkle, kuris glaudžiai bendradarbiauja su skirtingomis šalimis ir teikia joms paslaugas," - sakė Hannu Kasi, ABB Global Business Services Group vadovas. "Mūsų kolegos Estijoje teikia aukšto lygio profesionalią pagalbą, standartizuoja, derina ir automatizuoja procesus nuo pradžios iki pabaigos. GBS tinklas leis pagerinti paslaugų kokybę ir padidinti klientų pasitenkinimą mažesnėmis sąnaudomis."

Estijoje centras yra įsikūręs moderniame pastate, kuris yra puiki darbo vieta bei įgyvendina naują bendrovės prekės ženklo šūkį: "Let‘s write the future. Together.“

"Naujasis centras patvirtina ABB aukštos kokybės paslaugų lygį Estijoje," - sakė Bo Henriksson, ABB Baltijos šalių vykdantysis direktorius. "Tai rodo ABB įsipareigojimą Estijos ekonomikai bei naujų kvalifikuotų darbo vietų kūrimui."

Apie ABB
ABB yra elektrifikacijos produktų, robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Jau daugiau nei keturis dešimtmečius ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį. Turėdama daugiau nei 70 milijonų prijungtų įrenginių ir daugiau nei 70.000 valdymo sistemų skirtinguose užsakovų segmentuose ABB yra gerai pasiruošusi išnaudoti energetikos ir ketvirtosios pramonės revoliucijos teikiamas galimybes. ABB turi daugiau nei 130 metų istoriją, joje dirba apie 135.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių. www.abb.com

IeškotiKONTAKTAI