AББ передає кабельний бізнес NKT Cables

2016-09-21 - Цюрих, Швейцарія, 21 вересня, 2016
  • Додаткові переваги для створення провідного гравця кабельної промисловості
  • АББ та NKT Cables підписали угоду з довгострокового стратегічного партнерства
  • Вартість угоди еквівалентна загальній вартості підприємства і складає 836 мільйонів євро (934 мільйони доларів США )
  • Угода демонструє виконання компанією АББ зобов’язань з активного управління портфелем

NKT Cables придбає глобальний бізнес АББ з високовольтних кабельних систем загальною вартістю підприємства 836 млн. євро (934 млн. доларів США). Високовольтні кабелі є ключовими компонентами стійких енергетичних мереж, які використовуються для передачі великих обсягів електроенергії на великі відстані. Цей бізнес є частиною бізнес напрямку АББ «Електричні мережі», який на даний час проходить стратегічні зміни.

NKT Cables розробляє, виробляє та поставляє силові кабелі для низько-, середньо- і високовольтних рішень, головним чином в сфері змінного струму. Вона має великі виробничі потужності в Європі і Китаї, а також офіси продажів по всьому світу, на яких зайнято близько 3 200 фахівців. У 2015 році виручка склала 1,2 млрд. євро.

"Ми об'єднуємо два сильних кабельних портфелі, які мають коріння скандинавської спадщини. Вони стануть більш конкурентоспроможними та масштабними у власності NKT Cables, зберігаючи при цьому доступ до постачань через довгострокове стратегічне партнерство", - сказав Виконавчий директор компанії AББ Ульріх Шпісхофер. "Поєднання наших нішевих кабельних бізнесів з посиленням NKT Cables демонструє виконання наших зобов’язань з активного управління портфелем, ключового елементу нашої стратегії «Наступний рівень».

Технології високовольтних кабелів АББ, їх виробництво і обслуговування, та діяльність NKT Cables добре доповнюють один одного, що робить об'єднання бізнесів ідеальним для обслуговування зростаючого глобального попиту на кабельні системи передачі електроенергії на великі відстані. Об'єднаний масштаб охоплення двох компаній, як очікується, призведе до ще більш якісного обслуговування клієнтів по всьому світу.

"Високовольтний кабельний бізнес АББ значно посилить наш портфель і принесе технологічні можливості світового масштабу. Ми будемо використовувати технології, ключові компетенції та висококваліфіковану робочу силу для зростання бізнесу", - сказав Майкл Хедегаард Лінг, Президент і Виконавчий директор NKT Cables. "Ми з нетерпінням чекаємо розширення нашого довгострокового партнерства, яке буде служити майбутнім проектам по всьому світі".

Бізнес кабельних систем АББ пропонує рішення під ключ, включаючи проектування, інжиніринг, поставку, монтаж, введення в експлуатацію та технічне обслуговування. Він самостійно згенерував виручку в розмірі 524 млн. доларів США в 2015 році, налічує близько 900 працівників, і має сучасні виробничі та дослідницькі можливості для високовольтних підводних і підземних кабелів в Карлскруні, Швеції. Передача активів також включає в себе нові, ультрасучасні кабелеукладаючі судна, які в даний час знаходяться на стадії будівництва. Маючи більше ста років досвіду, бізнес пропонує широкий вибір програм та вже ввів в експлуатацію сотні мереж змінного і постійного струму по всьому світу.

«В рамках стратегічного партнерства, ABB і NKT Cables будуть спільно працювати над майбутніми проектами, які відкриють доступ до ринкових можливостей в таких областях, як підводні мережі постійного струму", - сказав Клаудіо Факін, президент бізнес-напрямку АББ «Електричні мережі». «Ця угода дозволить спростити і сконцентрувати портфель електромереж».

Угода буде завершена в 1 кварталі 2017 року за умови дотримання нормативних дозволів і умов закриття. Goldman Sachs виступає ексклюзивним фінансовим консультантом компанії AББ, Freshfields Bruckhaus Deringer працює в якості юридичного консультанта.

АББ буде звітувати про хід реалізації своєї стратегії «Наступний рівень», в тому числі про стратегічні зміни портфоліо бізнес-напрямку АББ «Електричні мережі» на майбутньому заході День Ринків Капіталу, 4 жовтня 2016 року.

Про компанію АББ

Компанія АББ ( www.abb.ua ) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації.  Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

SearchCONTACT US

ATTACHMENTS